حضور تاپ در دهمین همایش بانکداری و نظام‌های پرداخت

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به همراه گروه داده‌پردازی پارسیان در دهمین همایش بانکداری و نظام‌های پرداخت، از آخرین دستاوردهای خویش رونمایی خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از 29 و 30 آبان در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما تهران برگزار خواهد شد و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به همراه دیگر شرکت‌های عضو گروه داده‌پردازی پارسیان در غرفه‌هایB1 و B2 ضمن معرفی آخرین محصولات و دستاوردها و توانمندی‌های خود، میزبان بزرگان و نقش‌آفرینان صنعت بانکداری، شرکت‌های پرداخت، فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌های فعال در حوزه بانکی کشور خواهد بود.

مهندس مجید هادی، مدیرعامل تجارت الکترونیک نیز در نشست تخصصی «نوآوری در نظام‌های پرداخت» که در اولین روز همایش از ساعت 11:00 و 12:30 در سالن مولانا برگزار خواهد شد حضور داشته و به ارائه دیدگاه‌ها و نظرات خود در این حوزه می‌پردازند.

دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، 29 آبان ماه از ساعت 8:00 الی 18:00 و 30 آبان ماه از ساعت 8 الی 19:30 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای تهران، برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *